Değişim ve İade Koşulları

PreBurada.com ‘dan aldığınız minecraft premium demir hesap, minecraft premium altın hesap, minecraft premium altın/demir mix hesap ve minecraft premium hypixel demir/altın hesap ürünleri; alışveriş yaptığınız tarihten itibaren 14 gün içinde değişim yapabilirsiniz. (Değişimsiz, Minecraft Random Hesap ve Minecraft Elmas Hesap ürünleri / kampanyaları; ayrıca ürün tesliminden sonraki bloklanmış / banlanmış hesaplar da kapsam dışındadır.) Değişim hakkınız, belirtilen süre içerisin de almış olduğunuz 1(bir) hesapla sınırlıdır.

Garanti süresi içinde bulunan hesaplar (Değişimsiz, Minecraft Random Hesap ve Minecraft Elmas Hesap ürünleri / kampanyaları kapsam dışındadır.) sadece aynı özellikte ki yeni ürün ile değiştirilmektedir. Altın / Demir MIX hesaplar, hesap havuzdan çekildiğinden dolayı bir önceki ki hesap ile aynı özelliklerde olmayabilir. ( E-posta hariç hesap bilgilerine erişim / bansız vs.)

Belirtilen bu sürelerin dışında her hangi bir şekilde ürün değişimi yapılmamaktadır. 

Bazı hesaplar (minecraft premium altın hesap, minecraft premium altın/demir mix hesap ve minecraft premium hypixel demir/altın hesap) xbox game pass ile oluşturulmuş hesaplar olup herhangi bir şekilde yenilemesi söz konusu değildir.

Steam random key'ler hiç bir şekilde değiştirilemez yada iade edilemez. ( Var olan kod olsa dair herhangi bir işlem yapılamaz ) Ürünü satın almaktan itibaren bir video kaydı tutmalı ve bunu kullanırken de devam ettirmeli aksi halinde değişim sağlanmaz.

Xbox Game Pass kodları hiç bir şekilde değiştirilemez yada iade edilemez.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.

İade ile ilgili sorularınızı info@preburada.com adresine yazabilirsiniz.

Discord