Satış Sözleşmesi

 www.PreBurada.com SATIŞ SÖZLEŞMESİ 

Sitemizden alışveriş yaparak; SATIŞ SÖZLEŞMESİ'ni okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz.

MADDE 1- TARAFLAR

1.1- SATICI :

Unvan : Ceyhun KARA ( CK BİLİŞİM )

Adres : TOYGAR MAHALLESİ 228. Sk Damla Sitesi 1/1 Kat:2/3 Karesi/Balıkesir

Telefon :

Fax :  

1.2- ALICI :

Unvan :

Adres :

Telefon :

Fax :  

MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.PreBurada.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini verdiği, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak, ayrıca işbu sözleşme ile www.preburada.com site içerisinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmet’lere ilişkin olarak www.preburada.com tarafından yapılmış olan tüm uyarı, yazı ve açıklama gibi beyanlardır. ALICI, Satış Sözleşmesi’nin hükümlerini kabul etmekle, site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmet’lere ilişkin olarak www.preburada.com tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır. ALICI, bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN 

3.1-Ürünlerin Cinsi ve Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Vergiler Dahil Satış Bedeli (adet x birim fiyat olarak) aşağıda belirtildiği gibidir.

Ürün                : Minecraft Random Hesap 

Birim Fiyat    : 1,99 TL    

Açıklaması    : Minecraft Elmas Hesap, Minecraft Altın Hesap, Minecraft Demir Hesap.

                            Değişim ve iade şartlarını kesinlikle okuyunuz.

                            Minecraft Demir Hesap / Minecraft Altın Hesap giriş yapmayabilir (boş) veya banlı çıkabilir.

                            Minecraft Elmas Hesap banlı çıkabilir.

                            Gameburada.Com Promosyon Kodu çıkabilir.

Ürün                : Demir Hesap

Birim Fiyat    : 4,49 TL    

Açıklaması    : Minecraft Premium Demir Hesap

                            Bütün Premium Serverlara Giriş

                            Sıkıntısız Değişim

                            Banlı Çıkabilir

                            Şifre/Skin/Mail Değiştirilemez

Ürün                : Altın Hesap

Birim Fiyat    : 8,49 TL    

Açıklaması    :Minecraft Premium Altın Hesap

                            Bütün Premium Serverlara Giriş

                            Sıkıntısız Değişim

                            Banlı Çıkabilir

                            Şifre/Skin/İsim Değiştirilebilir

Ürün                : Hypixel Bansız Altın Hesap

Birim Fiyat    : 19,99 TL    

Açıklaması    :Minecraft Premium Altın Hesap

                            Bütün Premium Serverlara Giriş

                            Sıkıntısız Değişim

                            Bansız

                            Şifre/Skin/İsim Değiştirilebilir

Ürün                : Elmas Hesap

Birim Fiyat    : 129,99 TL    

Açıklaması    :Full Erişim Minecraft Premium Hesap

                            Bütün Premium Serverlara Giriş

                            Bansız

                            Hesap E-Postasına Ulaşım

                            Şifre/Skin/İsim/Gizli Soru Değiştirilebilir 

3.2-Diğer yandan vadeli satışların sadece Bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve alıcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. 

İade Prosedürü: 

KREDİ KARTINA İADE PROSEDÜRÜ 

Alıcının cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya Hakem heyeti kararları ile Tüketiciye bedel iadesine karar verilen durumlarda, alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir: 

Müşterimiz ürünü kaç taksit ile aldıysa banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Ceyhun KARA ( CK BİLİŞİM ) (www.PreBurada.com) bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, banka poslarından yapılan taksitli harcamaların Müşterimizin kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. Müşterinin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları ,eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 iade yansıyacak ve müşteri iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra , iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır. 

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda Ceyhun KARA ( CK BİLİŞİM ), Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği Müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani Ceyhun KARA ( CK BİLİŞİM ), bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, Üye işyeri yani Ceyhun KARA ( CK BİLİŞİM ) ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince Müşteriye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, Ceyhun KARA ( CK BİLİŞİM ) tarafından Bankaya bedeli tek seferde ödenmesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır. 

Alıcı, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüt eder. 

3.4-Teslimat Şekli:

www.preburada.com ödeme ekranında onaylanan siparişler direk olarak bulundukları ekranda teslimatı yapılmakta yada www.preburada.com mail adresine bağlı e-posta (info@preburada.com) ile yapılmaktadır. 

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER 

4.1-ALICI, www.PreBurada.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. 

4.2-ALICI, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, www.preburada.com 'un kendisine ait gizli/özel/ticari bilgileri, gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple www.preburada.com 'dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.3-ALICI, www.preburada.com tarafından sunulan hizmet’lerden yararlanabilmek amacıyla kullandıkları sisteme erişim araçlarının (Kullanıcı ismi, şifre v.b.) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması ve kullanılması durumlarıyla ilgili hususlar tamamen Kullanıcı’ların sorumluluğundadır. Kullanıcı’ların, sisteme giriş araçlarının güvenliğinin saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması gibi hususlardaki tüm ihmal ve kusurlarından dolayı Kullanıcı’ların ve/veya üçüncü kişilerin uğradığı veya uğrayabileceği zararlardan www.preburada.com’un doğrudan ya da dolaylı, herhangi bir sorumluluğu yoktur.

4.4-ALICI, site dahilinde kendileri tarafından sağlanan bilgi ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler. www.preburada.com, Kullanıcı’lar tarafından www.preburada.com’a iletilen veya Site üzerinden kendileri tarafından yüklenen, değiştirilen veya sağlanan bilgi ve içeriklerin doğruluğunu araştırma, bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olmadığı gibi, söz konusu bilgi ve içeriklerin yanlış ya da hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da sorumlu tutulamaz.

4.5-SATICI, www.preburada.com’da sunulan hizmetleri ve içerikleri her zaman değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır. www.preburada.com, bu hakkını, hiçbir bildirimde bulunmadan ve haber vermeden kullanabilir.

MADDE 5- CAYMA HAKKI 

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine tesliminden itibaren 14 gün içinde ürünü reddederek cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma bildiriminin satıcıya ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içinde ürün bedeli SATICI'ya iade edilir.  

MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER 

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler(kişiselleştirilmiş ürünler, isim-harfli ürünler, küpeler ve özel ölçülendirilmiş yüzükler), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. 

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. 

-Taşınabilir Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır. 

-Her türlü yazılım ve programla. 

-DVD, VCD, CD ve kasetle. 

-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b) 

-Hür türlü kozmetik ürünleri 

-Telefon kontör siparişleri 

-Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn: kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler (kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs.), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir. 

MADDE 7- SİPARİŞ İPTAL VE ÜRÜN İADE

7.1- Kullanıcı, satın aldıkları ürünlerin kodları kendisine teslim edilmediği (e-posta ile) takdirde iptal edebilme haklarına sahiplerdir.

7.2- PreBurada.com ‘dan aldığınız demir hesap, altın hesap ve hypixel altın hesap ürünleri herhangi bir gerekçe belirtmeksizin; alışveriş yaptığınız tarihten itibaren 14 gün içinde değişim yapabilirsiniz. (Değişimsiz, Minecraft Random Hesap ve Minecraft Elmas Hesap ürünleri / kampanyaları; ayrıca ürün tesliminden sonraki bloklanmış/banlanmış hesaplar da kapsam dışındadır.) Değişim hakkınız, belirtilen süre içerisin de almış olduğunuz 1(bir) hesapla sınırlıdır.

7.3- Garanti süresi içinde bulunan hesaplar (Değişimsiz, Minecraft Random Hesap ve Minecraft Elmas Hesap ürünleri / kampanyaları kapsam dışındadır.) sadece aynı özellikte ki yeni ürün ile değiştirilmektedir.

7.4- Herhangi bir siteden yada sunucudan alınan oyun parası, item, vip ve benzeri ürün alımlarından www.preburada.com (site) sorumlu değildir.

7.5- Kullanıcı, şifreli ürünlerin “SATIŞ SÖZLEŞMESİ MADDE 6” uyarınca www.PreBurada.com (site) ‘dan sipariş veren “Kullanıcı” nın satın aldıkları ürünlerden cayma hakları (iade) bulunmamaktadır.

MADDE 8- TEMERRÜT HÜKÜMLERİ 

Tarafların işbu sözleşmeden kaynaklarından edimlerini yerine getirmemesi durumunda Borçlar Kanunu'nun 106-108. maddesinde yer alan Borçlunun Temerrüdü hükümleri uygulanacaktır. Temerrüt durumlarında, herhangi bir tarafın edimlerini süresi içinde haklı bir sebebi olmaksızın yerine getirmemesi durumunda diğer taraf söz konusu edimin yerine getirilmesi için edimini yerine getirmeyen tarafa 7 günlük süre verecektir. Bu süre zarfında da yerine getirilmemesi durumunda edimini yerine getirmeyen taraf mütemerrit olarak addolunacak ve alacaklı edimin ifasını talep etmek suretiyle malın teslimini, ve/veya sözleşmenin feshini ve bedelin iadesini talep etme hakkına sahiptir. 

www.PreBurada.com'un işbu yükümlülüğünü yerine getirmesini engelleyebilecek mücbir sebepler veya teslimatı engelleyen hava muhalefetleri, ulaşımın kesilmesi, yangın, deprem, sel baskını gibi olağanüstü olaylar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içerisinde teslim edemez ise , bu tip durumlarda Alıcı, www.PreBurada.com'un hiçbir sorumluluğu olmadığını, siparişin iptal edilmesini veya teslimat süresinin engelleyici durumunun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içerisinde kendisine ödenir. (kredi kartı ile yapılan taksitli alışverişlerde ise kredi kartına iade için yukarıdaki prosedür ALICI tarafından kabul edilir) 

MADDE 9- YETKİLİ MAHKEME 

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. 

GENEL BİLGİLENDİRME 

ALICI talep ve şikayetlerini yukarıda yer alan SATICI iletişim bilgilerine iletebilir. 

ALICI şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde ALICI’nın mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapılabilir. 

İşbu Ön Bilgilendirme Formu’nda belirtilen bilgiler kullanılan uzaktan iletişim araçlarına uygun olarak ve iyiniyet ilkeleri çerçevesinde ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruyacak şekilde ticari amaçlarla verilmektedir. 

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

Discord